Light tunnel with flexible light transmitting tube SLT

Kupolveida gaismas tunelis ar elastīgu cauruli SFD

SFD-_ ar elastīgu gaismu atstarojošu cauruli. Kupolveida gaismas tunelis ar elastīgu cauruli SFD
 

Jaunā gaismas tuneļa dizaina raksturojums:

  • aptuveni par 10% augstāks siltuma caurlaidības koeficients, salīdzinot ar gaismas tuneļa modeli ar kupolu,
  • integrēts pieslēgums gaismas tuneļa ātrākai uzstādīšanai.

Gaismas tunelis sastāv no jumta elementa, elastīgas 2.1 m garas izgaismošanas caurules SLM, griestu rāmja, prizmatiska gaismas izkliedētāja un montāžas komplekta.

 

Kur pirkt?

Raksturojums

  • ELASTĪGA GAISMU ATSTAROJOŠA CAURULE - Caurule izgatavota no meatlizēta poliestera un pastiprināta ar metāla stiepli, tā radot izturīgu un elastīgu cauruli, kas ir ideāli piemērota uzstādīšanai nelielos attālumos telpās, kurās nepieciešams apiet konstruktīvos šķēršļus. Maksimālais ieteicamais caurules garums ir 4 metri gaismas tuneļiem ar diametru 350 mm un 6 metri gaismas tuneļiem ar diametru 550 mm.
  • JUMTA ELEMENTS - tas sastāv no vakuumā piesūcināta koka rāmja, savienots ar 0.6 mm biezu lokšņu metāla alumīnija atloku RAL 7022 tonī un no 3 mm bieza, pret UV stariem izturīga polikarbonāta kupola.
  • GRIESTU RĀMIS - jaunais griestu rāmis izgatavots no organiskā stikla un aprīkots ar gaismu izkliedējošu elementu. Tā vāks izgatavots no efektīva matēti balta polistirola. Plakano gaismas tuneļu griestu elementi, salīdzinot ar gaismas tuneļiem, kas aprīkoti ar kupolu, ir noapaļotākas formas.

Gaismas tuneļa SFD šķērsgriezums:

Light tunnel with flexible light transmitting tube SLT

 

Instrukcijas

  Montāžas instrukcijas:

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: