Characteristic roofing membranes

Jumta membrānu raksturojums

Jumta membrāna darbojas kā papildu jumta izolācija. Tā palielina jumta konstrukcijas ūdensnecaurlaidību, aizsargā siltumizolācijas materiālu no mitruma un ir svarīgs slīpu jumtu izolācijas elements. EUROTOP jumta membrānu lietošana jumta konstrukcijās dod šādas priekšrocības:

Palielina energoefektivitāti

Nav nepieciešams ierīkot gaisa ventilācijas spraugu starp membrānu un siltumizolācijas materiālu, ko var ieklāt visā spāres biezumā līdz pat membrānai, tā palielinot siltumizolācijas efektivitāti un siltumenerģijas taupību. EUROTOP membrānas raksturo ļoti laba no telpu iekšpuses plūstošā tvaika caurlaidība, kā arī ūdensnecaurlaidība – gadījumā, ja caur jumta segumu konstrukcijā iekļūst mitrums. Membrānas vēja necaurlaidība un ieklāšana tieši uz siltumizolācijas materiāla pasargā izolācijas materiālu no siltuma zudumiem un gaisa mitruma.

Vienkārša un ērta montāža

Tā kā nav nepieciešams ierīkot gaisa spraugu virs siltumizolācijas materiāla, tiek ietaupīts montāžas darbiem nepieciešamais laiks, samazinās montāžas izmaksas un montāžas brāķa risks.

Palielina jumta ilgmūžību

Pateicoties membrānu teicamajai tvaika caurlaidībai, liekais mitrums iztvaiko no siltumizolācijas materiāla. Tas palielina jumta kalpošanas laiku.

Veselīgs mikroklimats bēniņos

Membrāna veido jumta konstrukcijas otro aizsarglīniju pret lietu, sniegu, mitrumu un putekļiem, kas tiek cauri primārajam jumta segumam. Tas garantē ūdens izvadīšanu ārā no jumta konstrukcijas potenciālas jumta sūces, kūstoša sniega vai kondensāta veidošanās gadījumā. Tā tiek novērsta mitruma iekļūšana siltumizolācijas slānī. Sauss un patīkams mikroklimats bēniņos lielā mērā ir atkarīgs no membrānām.

Plašs pielietojums

Uzņēmuma FAKRO piedāvātās membrānas ir ļoti noturīgas pret temperatūras svārstībām, tātad izmantojamas visdažādākajās jumtu konstrukcijās, tajā skaitā arī zem metāla jumta segumiem.

Wide application rangeUzņēmums FAKRO piedāvā plašu membrānu un plēvju sortimentu, kas nodrošina jumta segumu un siltumizolācijas materiālu aizsardzību pret mitruma un putekļiem.

Lai nodrošinātu visaugstāko produkcijas kvalitāti, uzņēmums FAKRO rūpīgi kontrolē plēvju un membrānu galvenos tehniskos parametrus:

  • stiepes pretestību,
  • izturību pret negaidītu slodzi (naglas tests),
  • ūdensnecaurlaidību,
  • ruļļa platumu un garumu,
  • materiāla svaru.

Tehnisko parametru kontrole garantē, ka ar FAKRO zīmolu pārdotā produkcija vienmēr atbilst uzņēmumā noteiktajiem tehniskajiem parametriem.

Kvalitātes kontroles sistēma

 

Testing resistance to UV radiation   Testing resistance to tearing
UV staru iedarbības pārbaude   Stiepes pretestības pārbaude