Single channel control

Apraksts

Jumta logi ir neaizstājama mūsdienīgas jumta konstrukcijas sastāvdaļa. Struktūru un logu parametru daudzveidība padara tos piemērotus lietošanai visu veidu telpās. Elektriski darbināmi logi iegūst arvien lielāku popularitāti, kļūstot par neatņemamu jebkuras viedās mājas sastāvdaļu. Izmantojot elektronikas komponentus, jūs varat attālināti atvērt un aizvērt logus, kā arī darbināt šajos logos uzstādītos iekšējos un ārējos piederumus. Šīs ierīces var viegli integrēt automatizācijas sistēmā, kas palīdz veikt ikdienas darbības, uzlabojot lietošanas komfortu un drošību un ļaujot ietaupīt enerģiju, kas nepieciešama apkurei, dzesēšanai un mājas apgaismojumam. Elektriskā vadība lielā mērā atvieglo darbību, un dažreiz tā pat ir nepieciešama, ja logi ir uzstādīti augstāk, nekā lietotājs tos var  aizsniegt.

Saziņa starp ierīcēm var notikt gan vadu, gan bezvadu sistēmās.

Mūsdienās bezvadu tehnoloģija attīstās ļoti ātri, un tā ļauj sazināties starp ierīcēm, izmantojot radioviļņus. Vadības ierīcēm, piemēram, tālvadības pultīm vai sienas slēdžiem, ir liels diapazons. Radioviļņi spēj tikt cauri sienām un citiem šķēršļiem, tāpēc jūs varat pārvaldīt visu savu māju no jebkuras vietas tajā. Vadības moduļus var uzstādīt vadības kastēs vai sienas slēdžos. Šis risinājums ir ievērojami vienkāršāks un lētāks nekā papildsu vadu ievilkšana telpā. FAKRO ir aprīkojis savus produktus ar radiosakaru sistēmu Z-Wave.

Vadu vadības gadījumā vadības signāli tiek pārsūtīti starp ierīcēm caur papildu vadu, kas tiek virzīts paralēli parastajai elektroinstalācijai vai caur barošanas līniju. Šis risinājums visbiežāk tiek izmantots mājas apdares vai atjaunošanas stadijā.

Vadu vadība tiek darbināta no 230 V tīkla vai caur strāvas padevi un tiek kontrolēta, izmantojot sienas slēdzi. To var veikt ar FAKRO piedāvāto Electro sistēmu vai citu sistēmu, piemēram, KNX vai Somfy.

  • Electro 230 – logi, kas aprīkoti ar 230 V strāvas padevi, un ārējie piederumi ar iebūvētu 230 V motoru, ko kontrolē sienas slēdzis,
  • Electro 12 –  ārējie piederumi, ko darbina ar 15 V strāvas padevi un darbina, izmantojot sienas slēdzi,
  • KNX Ready – jumta logi, kā arī ārējie un iekšējie piederumi ar iebūvētu 24V motoru. KNX Ready jumta logam ir sensors, lai to pielāgotu trauksmes sistēmai.

Instrukcijas

 

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: