GZK chimney flashing

GZK pieslēgums skurstenim

GZK ir pieslēguma sistēma, ko izmanto skursteņa savienošanai ar jumta segumu. Tas ļauj viegli un ātri izveidot drošu un estētisku skursteņa savienojumu ar jumtu. Speciāli izstrādātie un precīzi izgatavotie skursteņa pieslēguma elementi savieno jumta segumu ar skursteni un ievērojami samazina pieslēguma izveidošanai nepieciešamo laiku.

Universālais GZK pieslēgums piemērots skursteņiem līdz 95cm platumā un 180cm garumā (izmērs tiek noteikts pa jumta seguma virsmu). Elastīgais priekšauts pieslēguma apakšējā daļā ļauj to izmantot jebkurā jumta segumā. Pieslēgums ir izgatavots no alumīnija ar poliestera pārklājumu, kas noturīgs pret atmosfēras iedarbību, tas pieejams piecos vispopulārākajos krāsu toņos.

Pieslēgums paredzēts izmantošanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60°.

GZK-AS pieslēgums ar konstantiem izmēriem pieejams diviem tirgū visizplatītākajiem skursteņu izmēriem:

 
GZK-AS 38
  • GZK-AS 38 pieslēgums piemērots 38cm platiem skursteņiem. Skursteņa garums gar jumtu nedrīkst pārsniegt 100cm.
GZK-AS 51
  • GZK-AS 51 pieslēgums piemērots 51cm platiem skursteņiem. Skursteņa garums gar jumtu nedrīkst pārsniegt 100cm. Ja skurstenim ir lielāks garums, tad ir iespējams izmantot moduli GZM, kurš palielina pieslēguma GZK-AS garumu par 1 m.

GZK-AS

Tā kā GZK-AS sānu notekas garums ir 1m, pieslēguma izveide ir atkarīga no skursteņa faktiskā garuma "a" un jumta slīpuma “α”. Zemāk norādīti daži piemēri pieslēguma izveidei maksimālajam skursteņa garumam un biežāk sastopamajiem jumtu slīpumiem. Ja garums "c" pārsniedz 1m, papildus nepieciešams izmantot GZM moduli.

 

 

Jumta slīpums α [º] Faktiskais skursteņa garums a [m] Skursteņa garums gar jumta līniju c [m]
25 0,90 0,99
35 0,80 0,98
45 0,70 0,99
60 0,50 1,00

Pieslēgums paredzēts izmantošanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60°. Elastīgais priekšauts pieslēguma apakšējā daļā ļauj to   izmantot jebkurā jumta segumā. Pieslēgums izgatavots no aumīnija ar modificēta poliestera aizsargkārtu, kas nodrošina ilgmūžību un noturību pret mainīgiem laika apstākļiem. Pelēkbrūnais RAL 7022 tonis tiek piedāvāts bez papildus maksas un ir piemērots vairumam jumta segumu. Metāla apšuvuma elementi RAL 7035, RAL 8019, RAL 9005 toņos pieejami ar 10% piemaksu pie produkta summas.

Elementi dažādos RAL paletes toņos pieejami ar 60% piemaksu pie produkta cenas.

 

Metal cladding elements in different RAL colours are available for a 60% surcharge

Instrukcijas

                                                                                                Instrukcijas Montāžas filma 
    Instrukcijas Katalogi un brošūras