GZK chimney flashing

GZK pieslēgums skurstenim

GZK ir pieslēguma sistēma, ko izmanto skursteņa savienošanai ar jumta segumu. Tas ļauj viegli un ātri izveidot drošu un estētisku skursteņa savienojumu ar jumtu. Speciāli izstrādātie un precīzi izgatavotie skursteņa pieslēguma elementi savieno jumta segumu ar skursteni un ievērojami samazina pieslēguma izveidošanai nepieciešamo laiku.

Universālais GZK pieslēgums piemērots skursteņiem līdz 95cm platumā un 180cm garumā (izmērs tiek noteikts pa jumta seguma virsmu). Elastīgais priekšauts pieslēguma apakšējā daļā ļauj to izmantot jebkurā jumta segumā. Pieslēgums ir izgatavots no alumīnija ar poliestera pārklājumu, kas noturīgs pret atmosfēras iedarbību, tas pieejams piecos vispopulārākajos krāsu toņos.

Pieslēgums paredzēts izmantošanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60°.

GZK-AS pieslēgums ar konstantiem izmēriem pieejams diviem tirgū visizplatītākajiem skursteņu izmēriem:

 

 

GZK pieslēgums skurstenim

  • GZK-AS 38 pieslēgums piemērots 38cm platiem skursteņiem. Skursteņa garums gar jumtu nedrīkst pārsniegt 100cm.

 

GZK pieslēgums skurstenim

  •   GZK-AS 51 pieslēgums piemērots 51cm platiem skursteņiem. Skursteņa garums gar jumtu nedrīkst pārsniegt 100cm. Ja skurstenim ir lielāks garums, tad ir iespējams izmantot moduli GZM, kurš palielina pieslēguma GZK-AS garumu par 1 m.

 

 

Kur pirkt?

GZK-AS

Tā kā GZK-AS sānu notekas garums ir 1m, pieslēguma izveide ir atkarīga no skursteņa faktiskā garuma "a" un jumta slīpuma “α”. Zemāk norādīti daži piemēri pieslēguma izveidei maksimālajam skursteņa garumam un biežāk sastopamajiem jumtu slīpumiem. Ja garums "c" pārsniedz 1m, papildus nepieciešams izmantot GZM moduli.

 

 

Jumta slīpums α [º] Faktiskais skursteņa garums a [m] Skursteņa garums gar jumta līniju c [m]
25 0,90 0,99
35 0,80 0,98
45 0,70 0,99
60 0,50 1,00

Pieslēgums paredzēts izmantošanai jumtos ar slīpumu no 15° līdz 60°. Elastīgais priekšauts pieslēguma apakšējā daļā ļauj to izmantot jebkurā jumta segumā. Pieslēgums izgatavots no aumīnija ar modificēta poliestera aizsargkārtu, kas nodrošina ilgmūžību un noturību pret mainīgiem laika apstākļiem.

Visi pieslēgumi pieejami pelēkbrūnā tonī RAL 7022.

Pieslēgums skurstenim GZK - FAKRO

Instrukcijas

 

 ​Montāžas filmas:

 ​Katalogi un brošūras: